вівторок, 22 січня 2019 р.

100-річчя Соборності України

       22 січня вся країна святкує 100-річчя Соборності України. У зв'язку з цим у Ганно-Опанлинському НВК І-ІІІ ст. відбувся загальношкільний виховний захід "Нехай нерозмежованою залишиться назавжди".
Світлина від Аліни Авілової.
            Ð¡Ð²Ñ–тлина від Аліни Авілової.            







понеділок, 7 січня 2019 р.

З Різдвом Христовим!

Шановні мої учні,батьки, колеги! Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим!
Різдво
В гарну днину, добрий час,
Я з Різдвом вітаю вас,
І з вечерею святою,
Веселою колядою!
Нехай Бог благословляє
Вас і вашу родину!
Нехай Різдво у Вашу хату
Принесе Радості багато,
Розбудить приспані Надії,
Зерном і Щастям Вас засіє,
Зігріє сонцем та любов'ю
І подарує Вам Здоров'я!
З Різдвом Христовим!

Картинки по запросу листівки з різдвом христовим
Картинки по запросу листівки з різдвом христовим

7 січня - Різдво Христове: Різдвяна легенда

Картинки по запросу різдвяна легенда     
    Різдво Христове — велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом, хоча у багатьох католицьких країнах народне благочестя досі відводить йому головне місце серед свят.
                                               Різдвяна легенда
  Свято Різдва належить до великих християнських, так званих Дванадесятих неперехідних свят, та має пять днів передсвяткування і шість днів післясвяткування і завершується святом Обрізання Господнього.
 Цього дня сталася велика для всього християнського світу подія — народження Ісуса Христа у Вифлеємі (Ісус у перекладі з єврейської означає «спасіння»). Усі християни переконані, що Ісус Христос був посланий Богом на землю задля спокутування гріхів і спасіння людства. Старозавітні пророки провістили місце і час народження Спасителя світу — 5508 рік від створення світу. Отже, 7 січня — це день народження Сина Божого на землі. Від цього дня починається відлік часу. 
   Згідно з переказами Євангелія, мати Ісуса Христа Марія та її чоловік Йосип жили в Назареті, а до Вифлеєму прийшли, виконуючи наказ правителя Августа з'явитися всьому населенню на перепис. Оскільки на перепис населення Римської імперії зібралося дуже багато людей, Марія та Йосип не змогли знайти місця для ночівлі, а тому їм довелося шукати прихистку в невеликій печері, де за поганої погоди зазвичай ховалися чабани. Там Марія і народила Сина Божого. Тоді янгол спустився з неба й повідомив чабанам, які в цей момент не спали, що Бог народився. Чабани перші прийшли вклонитися немовляті.
  На небі засяяла Вифлеємська зоря, що сповіщала світу про народження спасителя та вказувала шлях до Царя всіх людей. За пастушками до печери з Марією та Ісусом Христом прийшли язичницькі мудреці й принесли Богу подарунки: золото, ладан і миро. Золото символізувало царську владу, ладан — Божу волю, смирно — долю пророка. До речі, саме тих давніх часів сягає традиція виготовляти вифлеємську зірку та прикрашати нею новорічну ялинку.
  Пославши свого Сина на землю, Бог-отець намагався показати людству важливість любові, добра, співчуття та взаєморозуміння між людьми. День народження Ісуса Христа — найбільш широко шанований день народження у світі. Люди різних соціальних верств, матеріального становища, переконань і поглядів не минають це свято своєю увагою.

ЛЕСИН ВІНОЧОК

              ДО 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕТЕСИ, ГРОМАДСЬКОГО ДІЯЧА ЛЕСІ УКРАЇНКИ Є люди, як свічки, - з горають, відходят...